Thermo Fisher Scientific™ ARL™ PERFORM’X WDXRF Spektrometre

    Hem rutin proses kontrol hem de ileri malzeme karakterizasyonu için tasarlanmış Sekansiyel Dalga-boyu Dispersif X-Işını Spektrometre…

    ARL™ PERFORM’X, standart elementel analiz imkanı ile “mapping” ve “small spot analyses” imkanlarını bünyesinde entegre ederek her türlü katı veya sıvı numune analizleri için çok yönlü ve yüksek analitik performans içeren çözümler sunar.

    ARL™ PERFORM’X serisinin 4000W ve 2500W’lık modellerinde, hem yeni hem de standart analitik olanakları güçlendirmek bakımından kullanılan yeni geliştirdiği UCCO (Ultra Closely Coupled Optics) teknolojisi ile bor’dan uranyum’a kadar elementlerde en yüksek performanslı analizleri sağlar. Tamamen dijital, 6. Jenerasyon Goniometre sayesinde 90’a kadar elementin süratli, doğru ve hassas analiz imkanı ve özellikle yoğun analiz akışına sahip laboratuvarlar için önerilen XY Loader opsiyonu ile tam otomatik numune yönetimi sayesinde sunduğu daha süratli analiz çevrim süresi ile Jeoloji, Çevre, Petrol, Malzeme Bilimi, Metaller ve metal alaşımları, Cam, Hammadde, Madencilik ve Çimento sanayi uygulamaları için özellikle tercih edilmektedir.